Renovado
LC-LC LC/UPC-LC/UPC Multi-Mode OM3 Cablu de Fibră optică Duplex Multimode Fibra Optică Jumper Patch Cord 3M 5M 10 M 25 m AQJG

LC-LC LC/UPC-LC/UPC Multi-Mode OM3 Cablu de Fibră optică Duplex Multimode Fibra Optică Jumper Patch Cord 3M 5M 10 M 25 m AQJG

La accesibilitate: En la tienda
RON 21.00
RON 23.52

LC-LC LC/UPC-LC/UPC Multi-Mode OM3 Cablu de Fibră optică Duplex Multimode Fibra Optică Jumper Patch Cord 3 M 5 M 10 M 25 m AQJG
NOTĂ : Mai multe quantily Sau mai multe Lungimea vă rugăm să contactați-ne pentru cele mai Bune pricce.
Prieten drag
acceptăm cu amănuntul și cu ridicata
bine ati venit la contact personalizat service
vom calcula cu atenție cele mai rezonabile de preț pentru tine.mulțumesc.
1. Acceptam Alipay, West Union, TT. Paypal VISA Toate principalele carti de credit sunt acceptate prin plată securizat procesor ESCROW.
2. Plata trebuie să fie făcută propriu în3 zile de la comanda.
3. Dacă nu puteți checkout imediat după licitație de aproape, vă rugăm să așteptați câteva minute și încercați din nou Plățile trebuie să fie finalizate în termen de 3 zile.
1. TRANSPORT LA NIVEL MONDIAL. (Cu excepția unor țări și APO/FPO)
2. Comenzile procesate în timp util după verificarea plății.
3. Am doar nava a confirmat pentru adrese. Comanda adresa TREBUIE sa CORESPUNDA cu adresa de Livrare.
4. Imaginile prezentate nu sunt elementul real și sunt doar pentru referință.
5. SERVICIU de TIMPUL de TRANZIT este furnizat de către operatorul de transport și exclude weekend și de sărbători. Timpii de tranzit poate varia, în special în timpul sezonului de vacanta.
6. Dacă nu ați primit expedierea în termen de 30 de zile de la plată, vă rugăm să ne contactați. Vom urmari expedierea și de a lua înapoi la tine cât mai curând posibil, cu un răspuns. Scopul nostru este satisfactia clientului!
7. Datorită statutului de stoc și diferențele de timp, vom alege pentru a navei articolul dvs. din primul depozit disponibil pentru livrare rapida.
Notă :
Pentru comenzi de 10$, Transport Gratuit prin China Post Registru de e-Mail de Aer cu Număr de Urmărire Valabil.
1. 12 luni Garanția limitată a Producătorului pentru produsele defecte (excluzând elementele deteriorate și/sau utilizate în mod abuziv după primire). Accesorii vin cu o garanție de 3 luni.
2. Produsele defecte TREBUIE să FIE raportate și returnate în perioada de garanție (și în ambalajul original, dacă este posibil). Trebuie să ne spui ce este defect și să ne dea numărul de ordine dumneavoastră. NU REPARE SAU SĂ ÎNLOCUIASCĂ ELEMENTELE CU O GARANȚIE EXPIRAT. Sunteți de acord cu toate politicile menționate mai sus, la comanda pe Aliexpress!
Noi menținem standarde înalte de excelență și să depună eforturi pentru 100% satisfacție a clienților! Feedback-ul este foarte important, vă rugăm să ne contactați imediat ÎNAINTE de a ne da feedback neutru sau negativ, astfel încât să putem răspunde în mod satisfăcător preocupările dumneavoastră. Este imposibil de a aborda problemele, dacă nu știm despre ele!

Celelalte caracteristici

Lungime cablu:
3m, 5m, 10m, 25m, Lungime Mai mult Contant
Nume De Brand:
AQJG
Tip:
Modem De Cablu
Numărul De Model:
LC-LC
Produse De Stare:
Stoc
Tip:
LC-LC
modulul:
Multimode
Numărul De Model:
OM3-LC-LC-
Material:
PVC

Oferte similare

Noi întotdeaunafi prietenos cu toată lumea, cu noastre cele mai bune servicii.Toate produsele noastre, vom QC bine pentru tine înainte de livrare.HuazhendunDescriere : Nume prod: SLI Bridge CardMaterial : Greu De Cablu PanglicăFotografii : ​​

CAT 6 A Componet Nivel Keystone Jack, Complet Ecranat, RJ45 pentru a LSA Instrument Gratuit de ConexiuneVă recomandăm să utilizați nostru : • Cablu de instalare : Cat.6 / Pisica.6 A cabluri ecranate• Patch cord : LINKWAY Pisica.6a AWG 26 / 7 LSOH ecranat cabluri patchAcceptă rețeaua de transport de până la 10 GB 600 MHzPoate fi, de asemenea, potrivit pentru utilizarea pe CAT7 AWG23 / 1 cablu de instalareRJ45 contacte sunt 50u (microinch) placat cu Aur, cicluri de Imperechere > 750 (ISO / IEC 11801, IEC 606037)Complet ecranat, compatibil cu orice standard de boltă cadru, gol panouri sau wallplates, fateteFirele de distribuție capac de plastic imprimate cu 568 A & 568 B culoare de codificareClema de cablu dimensiunea este reglabila poate fi potrivit pentru Pisica.5e / Pisica.6 / Pisica.6a / Pisica.7 pe tot parcursul cabluri diametruCabluri de instalare prin LSA benzi, două funcții sunt disponibile instrument gratuit și lovi cu pumnul în josFiecare keystone jack în LINKWAY conceput polybag imprimate cu logoul, autocolant, P / N, cod de culoare, etcInstalarea instrucțiuni (10 versiuni în limbi diferite) disponibil pentru a trimite prin email : Engleză / Germană / Neerlandeză / Franceză / Italiană / Poloneză / Spaniolă / Portugheză / Rusă / TurcăVă recomandăm săl folosească pe LINKWAY gol patch panel și wallplate :

60cm PCEI64 PN03 007 S PCIE Express Riser 1 X 16 X USB3.0 Adaptor de Card Cablu de Extensie pentru BTC MinerPCIE 1 X la 16 X Riser Card USB 3.0 PCIE Coloană Portului Adaptorului de Card Extender Sârmă pentru BTC MinerDescrieri : 1...

Caracteristici : 100% de Brand Nou shown Length : 1 M 3.2 ft Culoare : negru Ecranare : folie de aluminiu + bare de cupru sârmă panglica caietul de sarcini : 5.5 / 15 / 0.1 (folie de aluminiu 48 / 0.1) Temperatura : 15 până la + 70 cod Prod: BM02 G1 Aurmetal placat cu interfata, sârmă au o bună protecție, mai bine sârmă de finisare...

100% NOU USB chargering port pentru Samsung Galaxy Tab S2 9.7 SMT810 T815 T817 T819 + INSTRUMENTModel compatibil : pentru Samsung Galaxy Tab S2 9.7 SMT810 T815 T817 T819Pachetul include : 1 BUC USB PORT de ÎNCĂRCARE CONECTOR FLEX BORDLivrare : Când plasați o comandă, vă rugăm să alegeți o metodă de livrare și să plătească pentru comanda, inclusiv taxa de transport...

Mult 10 cabluri / 2in 6cm 568 B CAT5 E UTP Ethernet RJ45 Cablu PatchCu turnate prize de lungă durată design, aceste cabluri folosi noi de cupru placate Oțel fireCaietul de sarcini : Material cablu : OFC(Oxygen Free Copper)Galben4 cabluri torsadate26 AWGRJ45 8 sârmă (8 P8 C) turnate conectoriUTPElement Incl: 2inch 568 B CAT5 E UTP Ethernet RJ45 Patch Cablu x10

10buc DC 3.0*1.1 3.0 x 1.1 mm Putere de Aprovizionare Conector Cu Cablu / Cablu Pentru AsPentru Samsung Incarcator Ultrabook Adaptor AQJGPrieten dragacceptăm cu amănuntul și cu ridicatabine ati venit la contact personalizat servicevom calcula cu atenție cele mai rezonabile de preț pentru tine.mulțumesc.1...

Clientul care cumpara acest prodde asemenea, să acorde o atenție la aceste produse : HDMI la VGA Cablu Adaptor Convertor de sex Masculin la Feminin HDMI la VGA Video pentru HDTV Monitor TV pentru Orange Pi PC, PS3 Raspberry Pi 3Caracteristică : 1...

Caracteristici : Cu mare capacitate condensator de netezire și de mare putere LDO cip controler.O mai mare stabilitate.Consum redde energie.Nici un zgomot atunci când lucrează.25 ori mai rapid viteza de citire mult HDDul.Pentru grele.Ușor de instalat.Caietul de sarcini : Potrivit SSD Lungime : 3cm / 1.18 în, 4.2 cm / 1.65 in, 6cm / 2,36 inci, 8cm / 3.15 în1 X SSD SATA Adaptor

Caracteristici : 1.Puteți comuta 4grup AV audiovideo semnal de intrare și 1grupul de ieșire pentru televizor ,DVD,VCD,TV joc,VCR stația selector,TV prin satelit,camere video,etc2.Convenabil comutator de controldoar trageți comutatorul punct la o rudă intrare AV 1, 2, 3,43.Expuse direct manuală trecerea,design pentru nici o conexiune la putere,instalare rapidă și convenabilă de aplicare4.Nici o putere de aprovizionare și softwareul disk nevoie5.Ușor de instalare și operare.6.Greutate de lumină, dimensiunea portabil, ușor de transportatCaietul de sarcini : 1.Model : AV1092.Dimensiuni : 180*80*30 mm3.Culoare : Negru4.Material : Metal5.Nume : 4 În 1 iesire AV RCA Casetă de ComutareAmbalaj Incl: 1 x 4 In 1 iesire AV RCA Casetă de Comutare1 x Cablu RCA

Figura 8 IEC 320 C7 C8 90 de Grade la Stânga și la Dreapta în Unghi AC Adaptor de Alimentare de sex Masculin de sex Feminin ExtensieDe sex masculin la Feminin Extensie Adaptor90 de grade unghi tipSe potriveste pentru adaptor de Alimentare din Laptop, notebook ,aparat foto, etc

90 de zile GaranțieDe Brand Nou și nu a folosit niciodatăProdusul este testat înainte de expediere și de 100% de lucru.Pachetul Include : 1x Noi DC Power Jack cabluTransport1 putem livra în întreaga lume.2 Transport Gratuit prin China Post Air Mail, în mod Normal, 1230 zile pentru a ajunge general de țări.3 Există, de asemenea, EMS,UPS, DHL cu 38 zile pentru a ajunge pentru opțiune...

Element stare : Brand New și de Înaltă Calitate ( Transport gratuit pentru toată lumea!) Cantitate : 10 BUC Întreaga Lungime : Aproximativ 18 CM (Cablu Lungime de aproximativ 12,5 cm) placat cu Aur de înaltă calitate, Jack de 3,5 mm...

X9 este lansat un nou design, semnal audio de linie în noiembrie 2016, de către DEPUTAȚI, structura internă de ultraînaltă puritate 6 N / OCC (singur cristal cupru) dirijor și 6 N / face de pază (single crystal placat cu cupru conductor) mixte...

De Brand Nou de înaltă calitateVă rugăm să verificați original laptop P / N cu atenție înainte de licitare.imaginea este elementul real.Element este testat înainte de expediere și de 100% de lucruTransport : 1 putem livra în întreaga lume.2 Transport Gratuit prin China Post Air Mail, în mod Normal, 1230 zile pentru a ajunge general de țări.3 Există, de asemenea, EMS,UPS, DHL cu 38 zile pentru a ajunge pentru opțiune...

ProdImformationBrandNASTAKONumeleRJ45 Cat 6 Conector EcranatMaterialCupru + PC + NickelageChipsuri de Metal3 Penis și Placare cu AurCerereSârmă interior OD max Φ1.05mmCompatibil cu Cat 5e / Cablu UTP Cat 6CuloareCristal , AlbastruCantitatea50pcsAmbalareSac De Plastic Transparent

0,2 M Micro HDMI de sex Feminin la HDMI de sex Masculin Cablu Adaptor pentru Tableta, Telefon Mobil

008 PCul PCIe, PCIE PCI Express Riser Card 1x la 16x USB 3.0 Cablu de Date SATA la 4 Pin IDE Molex de Alimentare pentru BTC Miner MașinăDescriere : Grafica de alimentare cu ajutorul a 4 stare solidă condensatori, mai sigur, mai eficient și mai practicMasina de Transfer cu mare 4 PIN,6 PINI,SATA15 PIN interfață, conectați la o sursă de alimentare poate funcționa în mod corespunzător, astfel încât placa grafică independent de placa de baza, pentru a reduce povara de pe placa de baza placaSlot pentru Card este direcția cea bună pentru a facilita șasiu 2 U cabluri, utilizarea de original, slot de card conector, placa grafică și conector cu contact de mai binePCIE conector utilizează un multistrat de fire ecranate, cel mai lung poate fi conectat la 3 M, fără atenuarea semnaluluiCablu USB este moale si stabil, ușor de a urmări, carduri grafice pot fi plasate la vaSlot echipat cu cataramă fix, mult mai convenabil pentru a elimina placa grafică și fix placa grafica, placa grafica nu va cădea de la slotCaietul de sarcini : Interfata : USB3.0Lungimea liniei : 1.9 ft / 0,6 mViteza de transfer a datelor 1000 (MB / s)Caietul de sarcini : Grafica de alimentare cu ajutorul a 4 stare solidă condensatoriMasina de Transfer cu mare 4 PIN,6 PINI,SATA15 PIN interfațăSlot pentru Card este direcția cea bună pentru a facilita șasiu 2 U cabluriPCIE conector utilizează un multistrat de fire ecranate, cel mai lung poate fi conectat la 3 M, fără atenuarea semnaluluiCablu USB este moale si stabil, ușor de a urmări, carduri grafice pot fi plasate la vaPachetul Incl: 1 x PCIE 16 X Adaptor1 x PCIE 1 X Coloană Bord1 x Cablu USB 3.0Note : Acest cablu de extensie este pentru placa de baza slot PCIE (1 X, 2 X, 4 X, 8 X, 16 X)...

PCIe 4x la PCIe 16x prelungitor cablu de 5 cm 10 cm, 20cm, 30cm, 40cm, 60cm PCIE GEN3.0 x4 X16 PCIExpress X16 Extender Unghi Drept cabluriPentru GTX1080 TI highend grafică CĂRȚI, firepro w7100, radeon hd RX580 VEGA64, pro wx5100, quadro K1200 grafică profesională,sprijin toate PCIe cardR2x serie este PCIe X4 X16 Marginea Conector de Extensie cablu Adaptor, adaptate la PCIe x4 X16,conectori de a relocaliza un PCIe slot pentru card sau punte între sloturi pe două tipuri diferite de Pcburi...

2 buc VGA Virtual Display Adapter Dummy Plug HDMI 1.4 DDC EDID Fantoma fără cap de Afișare Emulator 4 K [email protected] Hz ArgintCuloare : Argintiu , 2 buc InclVGA și DVI versiune de sprijin de până la 1920 * 1080 @ 60 Hz.2.Versiunea HDMI suporta pana la 4 K (3840 * 2160) @ 60 Hz, 1080 P @ 120 Hz...

Singura Carte pe 6pini PCIEUSB3.0 1x la 16x Extender Riser Card pentru BTC Mining2017 Nouă versiune, 6pini alimentare, sigur si stabil! Pentru Bitcoin MiningCaietul de sarcini : Nume prod: USB 3.0 PCIE 1 X la 16 X Card Coloană Extender Adaptor (4 Capacitatile)Interfata : PCIE 16 X, USB3.0, socket 6piniDimensiune prod: 127 X 44 X 15mmGreutatea netă : aproximativ 44gCuloare : Ca imaginiCaracteristici : 1...

Stare : Nou90 de zile garanțiePachetul de Conținut : FFC FPC tv cu cablu flexibilTransport : 1 putem livra în întreaga lume.2 Transport Gratuit prin China Post Air Mail, în mod Normal, 1230 zile pentru a ajunge general de țări.3 Există, de asemenea, EMS,UPS, DHL cu 38 zile pentru a ajunge pentru opțiune...

Scroll